To nejlepší ze Šrí Lanky

To nejlepší ze Šrí Lanky

10 - denní zájezd | Srí Lanka

Trápí vás nedostatek času, a přesto byste se rádi vydali do tropického ráje? Láká vás možnost ochutnat během pouhých 10 dnů z bohatého stolu různých zážitků, poznáváním starobylé kultury počínaje a odpočinkem na prosluněných plážích konče? Pak se tedy s námi vydejte na ostrov, jenž je díky své rozmanitosti právem nazýván Perlou Indického oceánu. Nejenom příroda a krásné pláže lákají návštěvníky všech věkových skupin. Magnetem je i bohatá historie a stavby s ní spojené, úsměvy a upřímná pohostinnost místních lidí. Zájezd je realizován ve vyšším standardu ubytování (tříhvězdičkové hotely) i poskytovaných služeb (polopenze, veškeré vstupy v ceně).
Velikost skupiny:
6–16 účastníků
Naše doporučení:

xxxx
(TourOperátor: CHINA TOURS, s. r. o.)

Ubytování: hotel ***

Stravování: polopenze

polopenze

Doprava: letecky

Termíny a ceny

červenec 2020
03.07.20 pá 10 dní PH 49 800 Kč vyprodáno
listopad 2020
13.11.20 pá 10 dní PH 49 800 Kč objednat

Cena zahrnuje

  • letenka Praha–Kolombo–Praha (vč. všech poplatků)
  • pronajaté mikrobusy
  • 7x hotel *** s polopenzí (bohatý bufet)
  • vstupné do památkových objektů a NP dle programu
  • český odborný průvodce China Tours

Cena nezahrnuje

  • šrílanské vízum – 1100 Kč
  • jednolůžkový pokoj – 4200 Kč

Program zájezdu

1. - 2. den: Praha – Sígirija : přílet ráno do Kolomba a přejezd do Sígiriji; odpolední návštěva jeskynních chrámů poblíž Dambully – Rangírí Vihárája s bohatou freskovou výzdobou stovek Buddhů ; nocleh v překrásném vesnickém prostředí pod majestátní Lví skálou.
3. den: Sígirija – Kandy : velkolepá a nedobytně vyhlížející pevnost zvaná "Lví skála" , jež osamoceně ční 200 m nad krajinou – fresky nebeských víl a důmyslný systém fontán ; odpoledne přejezd do Kandy – kulturního srdce ostrova, cestou exkurze do zahrady koření spojená s ukázkou pěstování a užití mnoha různých druhů koření; v podvečer hudebně-taneční představení v Kandy korunované chůzí po žhavém uhlí .
4. den: Kandy – Nuvara Elija: chrám Buddhova zubu – nejposvátnější a pro současnou Šrí Lanku nejvýznamnější místo ; Peradeníja – největší botanická zahrada na ostrově; cesta výše do hor do někdejší horské usedlosti "malá Anglie" – oblast známá pěstováním kávy a později světově proslulého čaje, cestou návštěva čajových plantáží a továrny na zpracování čaje a zastávka u nádherného vodopádu Ramboda .
5. den: Nuvara Elija – Ahangama : úchvatná Šrílanská vysočina – náhorní step a "konec světa" s dechberoucími výhledy, ráno nenáročný okruh po NP Horton Plains ; odpolední přesun na pobřeží Indického oceánu v jižní části ostrova – ubytování a první procházka po pláži.
6. - 8. den: Ahangama : třídenní pobyt u moře – odpočinek na zlatavém písku, koupání , šnorchlování, možnost potápění.
9. - 10. den: Ahangama – Praha: návštěva portugalského opevněného přístavu Galle a chovné i záchranné stanice mořských želv ; večer přesun na letiště a odlet z ostrova, přílet do ČR 10. den.

Fotogalerie

Čajovník <p>10. místo – FOTOSOUTĚŽ 2017 (Nejkrásnější pláže) </p>
<p> </p> Buddhové ve skalním chrámu v Dambulle Fialový květ orchideje Chrám Buddhova zubu v Kandy se večer rozsvěcí Chrám v Dambulle Lví skála je nejnavštěvovanější památkou Šrí Lanky Písčité pláže jižní Šrí Lanky Rybářské lodě Sběračka čaje Sígirija - Lví skála Šrílanská krajina Šrílanské školačky Tanečnice v modrých kostýmech

Nevybrali jste si?

Pokud jste si z internetové nabídky nevybrali,nevadí. Zašlete svoje požadavky na dovolena@dubi-tour.cz. Připravím Vám nabídku podle Vašich představ!

Hledání zájezdů

Zavolejte si nebo napište pro zaslání last minute nabídky. Volejte 739 070 023 nebo pište na dovolena@dubi-tour.cz

Kontakt

JIŘINA DUBNOVÁ - CA DUBI tour
TÁBORSKÁ 133/250
61500 BRNO

tel.: +420 739 070 023
fax.: +420 515 546 382
email: dovolena@dubi-tour.cz

IČ: 01404822

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,85 Kč
EUR 26,65 Kč
Chorvatsko HRK 3,51 Kč