Pohoda na Seychelských ostrovech s lehkou turistikou

Pohoda na Seychelských ostrovech s lehkou turistikou

13 - denní zájezd | Seychely

Tato novinka roku 2019 vás zavede na nejproslulejší pláže světa, na ostrovy Mahe, Praslin a La Digue, které jsou hlavním lákadlem pro všechny návštěvníky Seychel. První polovinu zájezdu budeme ubytováni v blízkosti pláže na ostrově Praslin, odkud budeme podnikat lehké túry do nitra ostrova, poznávat nejhezčí pláže tohoto kouzelného ostrova a vyjedeme i na jednodenní výlet na sousední ostrov La Digue, který je určitě jeden z nejromantičtějších ostrovů světa. Druhou polovinu strávíme na hlavním ostrově Seychel a to Mahé, kde budeme ubytováni v těsné blízkosti nejhezčí pláže ostrova Beue Vallon. Seznámíme se s trochou historie v nejmenších hlavním městě světa – Victorii, projdeme se na úžasnou vyhlídku v národním parku Morne Seychellois či vyjedeme lodí na jedinečný ostrov Ile Therese.
(TourOperátor: CK Poznání s.r.o.)

Ubytování: různé

Stravování: snídaně

Doprava: letecky

Termíny a ceny

květen 2020
27.05.20 st 13 dní PH 72 990 Kč objednat

Cena zahrnuje

  • zpáteční letenku Praha – Mahe, vnitrostátní letenku Mahé - Praslin cca 28 000Kč, 1 x lodní přejezd Praslin – Mahé, 5 x ubytování se snídaní na Praslin, 5 x ubytování se snídaní na Mahé, všechny výlety v programu (kromě fakultativních), transfery, vedoucí zájezdu, informační materiály

Cena nezahrnuje

  • vstupy do objektů a vše ostatní, co není uvedeno v odstavci "Cena zahrnuje"

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy na Seychely.
2. den: přílet na ostrov MAHÉ, jen přestup a odlet na ostrov PRASLIN, transfer na ubytování, dle letového řádu ještě koupání.
3. den: snídaně, výlet do srdce ostrova PRASLIN do přírodní rezervace VALLÉE DE MAI, kde roste endemická palma COCO DE MER se svými sexy kokosy. Palmy toho druhu nerostou nikde na světě. V palmovém háji strávíme 2 hod, pak odjedeme na sever ostrova na nejkrásnější pláž na ostrově Praslin – ANSE LAZIO. Pláž je olemovaná palmami a ohraničena černými žulovými kameny. Koupání na této kouzelné pláži vás určitě nadchne. Po koupání už jen odjezd zpět na ubytování.
4. den: snídaně, celodenní výlet - odjezd do přístavu, přejezd lodí na romantický ostrov LA DIGUE, kde se nachází nejkrásnější a nejfotografovanější pláž světa ANSE SOURCE D´ARGENT. Pěší turistika podél jihozápadního pobřeží až k plážím ANSE MARRON a GRAND ANSE, kolem žulových kamenů, bílých pláží a tyrkysově zbarvených lagun. Zpět opět lodí na ubytování na ostrově PRASLIN.
5. den: snídaně, celodenní trek SALAZIE TRACK ze západního pobřeží GRAND ANSE na východní pobřeží ANSE VOLBERT, při kterém poznáme jak faunu, tak i flóru úžasného ostrova Praslin. Po koupání odjezd na ubytování.
6. den: snídaně, fakultativní výlet na nejkouzelnější ostrov Seychel LA DIGUE, kde si zapůjčíme kola a nejdříve se pojedeme podívat na koloniální dům, dále poznáme výrobu kokosového oleje a na kolech dojedeme až na nejúžasnější pláž celého souostroví a podle některých i nejhezčí pláž na světě ANSE SOURCE D´ARGENT, kde strávíme dostatek času na báječné koupání mezi úžasnými barevnými rybkami. Krásný den zakončíme na východním pobřeží, kam dojedeme za pár desítek minut na kole. Zpět na ostrov Praslin lodí a transfer na ubytování.
7. den: snídaně, odjezd lodní dopravou na MAHÉ, přejezd z přístavu na ubytování. Odpoledne strávíme koupáním na "naší" pláži BEAU VALLON, kde zažijete nejhezčí zápas slunce na ostrově.
8. den: snídaně, odjezd místní dopravou na výlet do hlavního města VICTORIA. Jedná se o nejmenší hlavní město na světě, ale má úžasnou atmosféru. Navštívíme trh SIR SELWYN CLARE, který byl otevřen v roce 1840. Prohlédneme si zrenovovanou katedrálu CATHEDRAL OF THE IMMACULATE, hinduistický chrám ARU MIHU NAVASAKTHI VINAYAGAR, a symbol města CLOCK TOWER. Večer společná večeře formou místního kreolského bufetu.
9. den: snídaně, dopoledne pěší turistika k romantické pláži ANSE MAJOR, jedná se o nádhernou trasu vedoucí podél pobřeží s fantastickými výhledy, na pláži koupání či jen tak lenošení, zpět stejnou trasou až na ubytování.
10. den: snídaně, pěší turistika v NP MORNE SEYCHELLOIS na horu MONT COPOLIA (497 m) s převýšením 170 m, odkud je nádherný výhled na východní pobřeží, na město Victoria, mořský národní park ST.ANNE a již nám známé ostrovy PRASLIN a LA DIGUE. Cestou uvidíte zajímavé endemické rostliny jako masožravé láčkovky i řadu exotických stromů netradičního vzhledu jako je třeba skořicovník, chlebovník či jellyfish trees – medúzové stromy. Zpět na ubytování.
11. den: snídaně, odjezd lodí na opuštěný ostrov ILE THERESE, který leží na západ od ostrova Mahé, kde se na pláží bude podávat oběd formou barbecue, koupání. Cestou zpět šnorchlování v mořském národním parku BAYE TERNAY.
12. den: snídaně, transfer na letiště a odlet do ČR.
13. den: snídaně, přílet do PRAHY.

Fotogalerie

shutterstock_572789965 shutterstock_1021699438 shutterstock_1043851594 shutterstock_1125599792 shutterstock_118952662 shutterstock_285479951 shutterstock_427737097 shutterstock_55585852

Nevybrali jste si?

Pokud jste si z internetové nabídky nevybrali,nevadí. Zašlete svoje požadavky na dovolena@dubi-tour.cz. Připravím Vám nabídku podle Vašich představ!

Hledání zájezdů

Zavolejte si nebo napište pro zaslání last minute nabídky. Volejte 739 070 023 nebo pište na dovolena@dubi-tour.cz

Kontakt

JIŘINA DUBNOVÁ - CA DUBI tour
TÁBORSKÁ 133/250
61500 BRNO

tel.: +420 739 070 023
fax.: +420 515 546 382
email: dovolena@dubi-tour.cz

IČ: 01404822

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 25,54 Kč
EUR 27,54 Kč
Chorvatsko HRK 3,61 Kč