Safari okruh Keňou s pobytem u Indického oceánu

Safari okruh Keňou s pobytem u Indického oceánu

12 - denní zájezd | Keňa

Nairobi • NP Maasai Mara • jezero Naivasha • NP Amboseli • NP Tsavo West • Mombasa

Změna vyhrazena: Změna programu vyhrazena.

Poznámka: cena se může měnit v závislosti na změně výše vstupného do národních parků. Program se může změnit v závislosti na pohybu zvěře.

Min. počet účastníků: 16.
(TourOperátor: FIRO-tour a.s.)

Ubytování: hotel

Stravování: vlastní

Doprava: letecky

Termíny a ceny

listopad 2020
10.11.20 út 12 dní PH 65 691 Kč objednat
10.11.20 út 12 dní PH 65 691 Kč vyprodáno

Cena zahrnuje

 • leteckou přepravu s přestupem Praha-Nairobi, Mombasa-Praha včetně poplatků
 • transfer letiště-hotel-letiště při příletu a odletu ze země
 • dopravu minibusem dle programu (v jednom minibusu max 7 osob)
 • vstupné do národních parků
 • 1 noc v 2lůžkovém pokoji v hotelu v Nairobi se snídaní
 • 5 nocí během safari okruhu s plnou penzí
 • 3 noci v 2lůžkovém pokoji v hotelu Bamburi Beach s polopenzí
 • služby průvodce FIRO-tour
 • zákonné pojištění ve znění zákona č. 159/ 99 Sb

Cena nezahrnuje

 • spropitné
 • pojištění léčebných výloh
 • komplexní pojištění - viz katalog str. 11
 • příplatek za jednolůžkový pokoj (12 990 Kč)
 • příplatek za all inclusive služby v hotelu Bamburi Beach (1 990 Kč)
 • elektronické vízum (cca 50 USD, nutné vyřídit před odletem online)

Program zájezdu

1. den: odlet z Prahy s přestupem do Nairobi.
2. den: přílet do hlavního města Keni, do Nairobi . Transfer do hotelu, ubytování a nocleh.
3. den: Po snídani se vydáte do míst, které během cesty po Keni nelze minout. V jihozápadním cípu země, ve Velké příkopové propadlině - Great Rift Valley, cca 400 km od Nairobi, se rozkládá asi nejoblíbenější a nejkrásnější keňský park, národní park Maasai Mara . Rozsáhlé chráněné území je pojmenované po původních obyvatelích této oblasti, proslulých kočovných válečnících a pastevcích - masajích, a jedné z největších keňských řek, řece Mara. Oblast nabízí úžasné scenérie, krajina je ideální pro pozorování divoké zvěře. Legendární rezervace je pokračováním národního parku Serengeti, který sem zasahuje z Tanzánie, a nachází se v nadmořské výšce cca 1 500 - 2 200 m n. m. Na rozlehlých planinách Maasai Mara spatříte divoká zvířata, která dosud znáte z fotografií, filmů či zoologických zahrad - lvy, možná i gepardy či leopardy, určitě slony, zebry, buvoly ve velkých stádech, žirafy, hrochy či nosorožce. V parku žije přes 450 druhů ptactva. Po obědě první safari v národním parku. V parku žije celá tzv. "velká pětka" (slon, africký lev, nosorožec, buvol a levhart). Večeře, nocleh.
4. den: dnes vás čeká nezapomenutelné safari, cesta povede rozsáhlými savanami Maasai Mara se spoustou zvěře kolem vás. Absolvujete buď dopolední a odpolední safari s obědem v kempu, či celodenní safari s obědem formou balíčku. Návrat na ubytování, večeře, nocleh.
5. den: po snídani přejedete k jezeru Naivasha (cca 90 km na severozápad od Nairobi). Jezero má impozantní polohu v nadmořské výšce 1 884 m n. m., na dně Velké příkopové propadliny. Obří květinové skleníky lemují jezero a zásobují květinami, zejména růžemi, i Českou republiku. Oblast je významnou ornitologickou rezervací. Ubytování v lodži a oběd. Odpoledne volno, fakultativně lze zajistit projížďku po jezeře a procházku s průvodcem po ostrově na jezeře. Večeře a nocleh.
6. den: po snídani přejezd do národního parku Amboseli , který leží na úpatí majestátního symbolu Afriky - horského masivu Kilimandžáro s nejvyšším vrcholem celého afrického kontinentu (5 895 m n. m.), pokrytým věčným sněhem a ledem. Park je proslulý bohatstvím zvěře, zejména stád slonů, ale můžete vidět i hrochy, žirafy, lvy a nosorožce. Ubytování, večeře a nocleh.
7. den: po snídani odjezd do západní části největšího národního parku Keni - národního parku Tsavo . Typické pro tuto část parku je rozmanitá krajina, kopce, nekonečné otevřené pláně, savany, akácie a vodní plochy. Lze spatřit nejrůznější druhy zvířat a ptactva. Navštívíte obdivuhodné lávové proudy Shetani, pozůstatek sopečné erupce, ke které došlo před pouhými 200 lety. Prameny Mzima Springs na severu parku vytváří různá jezírka, pramení v horách Chyulu, což je typické vulkanické pohoří. Odpoledne safari a přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.
8. den: brzy ráno se vydáte na procházku okolní přírodou, poté následuje snídaně. Na cestu do Mombasy dostanete oběd formou balíčku. Transfer do pobytového hotelu na pobřeží Indického oceánu. Ubytování na 3 noci v hotelu Bamburi Beach*** . Příjemný hotel na známé pláži Bamburi na severním pobřeží. Nocleh.
9. den: relaxační pobyt na pláži s možností odpočinku a koupání v moři.
10. den: dle letového řádu transfer na letiště a odlet s přestupem do Prahy. Možnost příletu do Prahy následující den.
11. - 12. den: přílet do Prahy.

Fotogalerie

Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi Foto - Safari okruh Keňou nejen pro rodiny s dětmi

Nevybrali jste si?

Pokud jste si z internetové nabídky nevybrali,nevadí. Zašlete svoje požadavky na dovolena@dubi-tour.cz. Připravím Vám nabídku podle Vašich představ!

Hledání zájezdů

Zavolejte si nebo napište pro zaslání last minute nabídky. Volejte 739 070 023 nebo pište na dovolena@dubi-tour.cz

Kontakt

JIŘINA DUBNOVÁ - CA DUBI tour
TÁBORSKÁ 133/250
61500 BRNO

tel.: +420 739 070 023
fax.: +420 515 546 382
email: dovolena@dubi-tour.cz

IČ: 01404822

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 25,54 Kč
EUR 27,54 Kč
Chorvatsko HRK 3,61 Kč