Hrady a zámky Slovenska - Hrady a zámky s koupáním v termálních lázních

Hrady a zámky Slovenska - Hrady a zámky s koupáním v termálních lázních

3 - denní zájezd | Slovensko

Spišský hrad, Levoča, Kežmarský hrad, Ľubovňanský hrad a skanzen, Kremnica a Bojnice

Poznámka: vstupy do hradů a zámků cca 35,- Euro + do lázní cca 33,- Euro
(TourOperátor: BON TON, s.r.o.)

Ubytování: různé

Stravování: snídaně

Doprava: autokarem

Termíny a ceny

květen 2020
08.05.20 pá 3 dny 2 790 Kč objednat
červenec 2020
04.07.20 so 3 dny 2 790 Kč objednat

Cena zahrnuje

  • autokarovou dopravu, 2 x ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích s vlastním soc. zařízením v rodinném penzionu, 2 x snídani, služby česky mluvícího průvodce, pojištění CK dle zák. 159/99 Sb

Cena nezahrnuje

  • komplexní cestovní pojištění (pokud je sjednáno), vstupy do termálních parků a navštívených objektů

Program zájezdu

1. den: v brzkých ranních hodinách se vydáme na Slovensko, dopoledne dorazíme na Spišský hrad (UNESCO), který je se svým půdorysem téměř 42.000 m2 jedním z největších hradních komplexů v Evropě. Po poledni nás čeká město Levoča - která si zachovala charakter středověkého města s gotickým kostelem svatého Jakuba (s nejvyšším dřevěným gotickým oltářem na světě), největším obdélným středověkým náměstím na světě, které je obklopeno řadou cenných, renesančních měšťanských domů a budovou překrásné radnice. V podvečer nás čeká přejezd do oblasti Kežmarku, Zájemci mohou navštívit termální koupeliště Vrbov.
2. den: po dobré snídani se vydáme k Ľubovňanskému hradu, který patří již od 13. století k dominantám celého egionu. Pod hradem se nachází skanzen Gazdovský dvor, kde si můžeme prohlédnout, jak se žilo v podhradí. Po poledni se vydáme do nedalekého historického městečka Kežmarok, kde navštívíme Kežmarský hrad založený Štefanom Zápaľským, kterého tím pověřil přímo Matej Korvín. V podvečer se pak přesuneme do oblasti Liptova, kde se ubytujeme.
3. den: vyspaní a dobře nasnídaní se vydáme na poslední den našeho putování za hrady a zámky Slovenska. Dnes nás čeká Kremnice s dominantním městským hradem a expozice mincovny. Následně se přesuneme do Bojnic, kde budete mít možnost navštívit zámeckou zahradu, zoologickou zahradu nebo interiéry zámku, na kterém se točilo spoustu pohádek. Návrat v pozdních večerních hodinách.

Fotogalerie

Foto - Hrady a zámky Slovenska - Hrady a zámky s koupáním v termálních lázních Foto - Hrady a zámky Slovenska - Hrady a zámky s koupáním v termálních lázních Foto - Hrady a zámky Slovenska - Hrady a zámky s koupáním v termálních lázních

Nevybrali jste si?

Pokud jste si z internetové nabídky nevybrali,nevadí. Zašlete svoje požadavky na dovolena@dubi-tour.cz. Připravím Vám nabídku podle Vašich představ!

Hledání zájezdů

Zavolejte si nebo napište pro zaslání last minute nabídky. Volejte 739 070 023 nebo pište na dovolena@dubi-tour.cz

Kontakt

JIŘINA DUBNOVÁ - CA DUBI tour
TÁBORSKÁ 133/250
61500 BRNO

tel.: +420 739 070 023
fax.: +420 515 546 382
email: dovolena@dubi-tour.cz

IČ: 01404822

Počasí

Kurzovní lístek

USA USD 23,06 Kč
EUR 25,29 Kč
Chorvatsko HRK 3,39 Kč